Rekonstrukce (renovace) starých nebo poškozených bazénů

Nevyhovuje Vám Váš současný bazén? Ztrácí se Vám z něj voda? Máte poškozený skimmer, trysky nebo jinou zabudovanou technologii ? Je povrch Vašeho bazénu poškozený chemií nebo sluníčkem ?

Máme řešení přesně pro Vás.

Ať už máte jakýkoli důvod k opravě, rekonstrukci nebo chcete zabudovat do bazénu místo nerezového žebříku schodiště, vyřešíme to snadno a bez velkých nároků na stavební úpravy. Váš netěsný a třeba i povrchově poškozený bazén opravíme pomocí bazénové folie ALKORPLAN RENOLIT. Nabídneme Vám velký výběr jednobarevných, ale i mozaikových fólií a na nášlapy schodiště samozřejmě použijeme fólii s protiskluzným povrchem.

Pokud máte betonový bazén, který je nutné každoročně ošetřovat nátěry nebo Vám postupem času začal praskat a Vám se nedaří praskání skeletu zabránit, je právě vyvložkování těžkou folií ALKORPLAN, řešení pro Vás. Folie ALKORPLAN RFENOLIT je tkaninou vyztužená folie PVC - P, která odolává plísním a zvětrávání. Je velmi houževnatá a otěruvzdorná a díky tomu je odolná proti protržení.

Fólie ALKORPLAN umožňuje realizaci netradičních tvarů, rozdílných hloubek a rozměrů, a to vše s maximální precizností. Použitý materiál má dlouhou životnost a to hlavně díky vyztužující tkanině TREVIRA. Povrch fólie je absolutně hladký a tak se na něm nezachycují nečistoty.

Před samotnou opravou Vašeho bazénu je nutné najít vhodné řešení prostupů přes fólii u stávající technologie (vtokové trysky, skimmer, podvodní světla, dnové sání, protiproud atd….), popř. zhotovit přírubové napojení nové. Naši pracovníci si s tímto poradí a po dokončení prací provádíme vždy tlakovou zkoušku, která prokáže bezchybnost našeho provedení.

Pod fólii, jak na dno tak i na svislé stěny bazénu, instalujeme mezivrstvu geotextilie FILTEK 500g/m2 a pomocí pogumovaných profilů ukotvíme Vámi vybranou fólii. Kompletní montáž a instalaci folie, včetně schodiště, zateplení stěn a dna bazénu, zvládneme průměrně dokončit za 2 - 4 pracovní dny, v závislosti na velikosti bazénu. Pokud se k tomu připočte cca 1-2 dny na přípravu, tj. dořešení prostupů fólií nebo případné napojení na stávající potrubí, lze mít bazén zcela opravený během 5 - 6 pracovních dnů.

Cenovou kalkulaci rekonstrukce (opravy) Vám rádi vypracujeme po nezávazné prohlídce stávajícího stavu, upřesnění všech technických otázek a posouzení způsobu renovace.

Pokud by jste měli zájem o vypracování nezávazné cenové nabídky na rekonstrukci Vašeho současného bazénu, potřebujeme po Vás vždy specifikovat problém Vašeho bazénu, sdělit místo realizace a zaslat několik fotografií bazénu, ideálně nafotit ze všech stran, abychom věděli, kolik má bazén trysek, kolik světel, zda má schodiště a jaké je zakončení horní hrany bazénu. To je důležité pro rozhodnutí, zda typ zakončení bazénu umožňuje instalaci kotvících lišt pro instalaci fólie.

Kdy bazén NEJDE z naší strany v žádném případě opravit? v případě, že máte LAMINÁTOVÝ bazén. V tomto případě to bohužel nejde.

Vzhledem k časové náročnosti u rekonstrukcí, provádíme tyto práce pouze v Jihomoravském, Zlínském a Olomouckém kraji a na Slovensku v Bratislavském, Trnavském a Trenčianském kraji. Pozáruční opravy námi dodaných bazénů samozřejmě provádíme bez regionálního omezení.

Bazény se dále dělí

Cenovou kalkulaci rekonstrukce (opravy) Vám rádi vypracujeme po nezávazné prohlídce stávajícího stavu, upřesnění všech technických otázek a posouzení způsobu renovace.

Kontakt:
Starý Poddvorov 237
696 16

GPS souřadnice: 48.876233N, 16.975748E

Telefon: +420 608 864 769
E-mail: bana@bana.cz

-->

Ohlasy zákazníků

Jen to nejlepší, to myslím opravdu vážně. Od počátku poptávky na bazén až do dnešního dne jsem s f. Bazény Urbánek velmi spokojen. Zaměstnanci, včetně majitele, jsou velmi vstřícní a ochotní. Mnoho přátel už dalo na mé doporučení a pořídilo si bazén od stejné firmy.

S pozdravem a díky
Jindřich Novotný, Rosice u Brna

více zákazníků

Ohlasy zákazníků

Dobrý den,
byli jsme maximálně spokojeni s nabídkou, dodávkou a montáží, technikými informacemi během celé doby realizace i po ní. Některé technologie jsme dokupovali později a pan Urbánek opět velice ochotně a odborně poradil a vše dodal. Tuto firmu můžeme  jen doporučit a věřím, že spokojených zákazníků jako jsme my, je daleko...

Marta Vaňourková, Hrabenov

více zákazníků

Ohlasy zákazníků

Dobrý den. Chcete hodnocení? Tak tady je.

Od počátku jsem se setkal s naprosto profesionálním přístupem.Už při otevření vašich www.stránek jsem byl mile překvapen.Následná objednávka a realizace naprosto bez problému.A následný záruční i pozáruční servis?Funguje skvěle. A pan Urbánek v případě nouze funguje i jako přítel na...

 S pozdravem
 Luboš HÁJEK, Havlíčkův Brod

více zákazníků

Update cookies preferences