Rekonstrukce starých bazénů

Nevyhovuje Vám Váš současný bazén? Ztrácí se Vám z něj voda? Chcete bazén opravit, ale nechcete v žádném případě nic kopat ani bourat?

Máme řešení přesně pro Vás.

Ať už máte jakýkoli důvod k opravě nebo rekonstrukci Vašeho bazénu, vyřešíme ho snadno a bez velkých nároků na stavební úpravy. Váš netěsný a třeba i povrchově poškozený bazén opravíme a zrekonstruujeme pomocí bazénové folie ALKORPLANE. Nabídneme Vám výběr z mnoha barev a odstínů, mozaikové dekory a na nášlapy schodiště samozřejmě folii s protiskluzným povrchem ALKORPLANE.

Pokud máte stávající betonový bazén, který je nutné každoročně ošetřovat nátěry nebo Vám postupem času začal praskat a Vám se nedaří praskání skeletu zabránit, je právě vyvložkování těžkou folií ALKORPLANE, řešení pro Vás. Folie ALKORPLANE je tkaninou vyztužená folie PVC-P, která odlolává plísním a zvětrávání. Je extrémně oděruvzdorná a díky tomu je odolná proti protržení.

ALKORPLANE umožňuje realizaci netradičních tvarů a rozměrů a to vše s maximální precizností. Použitý materiál má velmi dlouhou životnost a to hlavně díky vyztužující tkanině TREVIRA.

Před samotnou rekonstrukcí je nutné vyřešit způsob napojení pro stávající technologii popř. zhotovit napojení nové. To znamená připravit prostupy stěnou pro recirkulační trysky, skimmery, dnové výpustě, podvodní světla, protiproudé hlavice atd...

Na stěny stávajícího bazénu (beton, plast, laminát, dřevo, dlaždice, ...) připevníme mezivrstvu geotextilie FILTEK 500g/m2 a kotvící lišty. Na tyto pak připevníme Vámi vybraný odstín folie. Celou montáž folie lze, podle velikosti bazénu, zrealizovat za 1-2dny. Pokud se k tomu připočete cca 1-2 dny na přípravu tj. Dořešení prostupů k technologie, napojení na stávající potrubí atd., lze mít bazén zcela opravený max. Za 5 pracovních dnů.

Cenovou kalkulaci rekonstrukce (opravy) Vám rádi vypracujeme po nezávazné prohlídce stávajícího stavu, upřesnění všech technických otázek a posouzení způsobu renovace.

Cenovou kalkulaci rekonstrukce (opravy) Vám rádi vypracujeme po nezávazné prohlídce stávajícího stavu, upřesnění všech technických otázek a posouzení způsobu renovace.

Kontakt:
Starý Poddvorov 237
696 16

GPS souřadnice: 48.876233N, 16.975748E

Telefon: +420 704 603 535
E-mail: bana@bana.cz

Bazény se dále dělí

On-line kalkulace

Ohlasy zákazníků

Dobrý deň,
 S Vašimi službami sme iba spokojní a odporúčame Vás i rodine a priateľom. Nemali sme problém s ničím – čí už pri objednávke, dovoze, realizácii a ani so servisom. Poskytujete kvalitné produkty a služby. Vystupovanie Vašich ľudí je profesionálne a milé.  Držím palce, aby Vám takáto úroveň zostala...

S pozdravom
Soňa Vachálková, Zohor, Slovensko

více zákazníků