Typy zastřešení bazénů

ELEGANT

plňuje veškeré nároky uživatelů na funkční a estetický doplněk Vaší zahrady. Svou oblibu si ELEGANT získal hlavně proto, že se zastřešení vyrábí velmi nízké a například na bazén o šířce 3,5m jsme schopni jej dodat jen 85cm vysoké. Díky nízké výšce Vám nebude bránit ve výhledu na Vaši zahradu a kazit celkový dojem. Doporučujeme zasklení obou čel zastřešení průhledným PLEXI tl. 4mm, pro ještě lepší estetický dojem. Získáte tak krásný pohled na modrou hladinu, i když bude zastřešení nad bazénem. Tento typ zastřešení není příliš vhodný do lokalit s větším úhrnem sněhových srážek.

UNIVERSE

Jedná se o modifikovaný typ zastřešení KLASIK s různými vylepšeními. Velkou výhodou je možnost 5ti barevných provedení hliníkových profilů a to vše za jednotnou cenu. Velmi oblíbená je barva ANTRACIT DP, která působí velmi exkluzivně. Tento typ zastřešení doporučujeme zákazníkům v lokalitách s větším výskytem sněhové nadílky. Patří již ke středně vysokým zastřešením a to skýtá větší vnitřní prostor, což je jeden z praktických důvodů. U tohoto lze individuálně přizpůsobit výšku zastřešení, dle Vašeho přání.

RAVENA

Vyhovuje zákazníkům, kteří se chtějí po vstupu do zastřešení svléknout popřípadě osušit po koupání, aniž by museli ven mimo zastřešení. Pokud je již venku sychravější počasí nebo fouká vítr, je vnitřní prostor vždy teplejší než okolí a to velmi výrazně. Vnitřní výška 2m umožňuje pohodlný oddych a odpočinek např. na židlích ve vnitřním prostoru. Tento typ rovněž umožňuje vybrat si z velkého množství dveří, jak pantových tak i posuvných. Tyto mohou být umístěny jednak v čelech zastřešení, tak i na boční šikmé stěně.

COMBI

Jak už sám název napovídá, jedná se o posuvné zakrytí bazénu, kombinované ze dvou základních typů zastřešení. V předních segmentech, které bývají většinou vysoké tak, aby bylo možno se v nich vzpřímeně postavit a mít zde např. židli popř. stolek, bývají v čele zastřešení prostorné vstupní dveře. Ty mohou být buď pantové nebo posuvné a mohou být buď jednokřídlé nebo dvoukřídlé. Přední čelo často zhotovujeme z průhledného PLEXI, aby byl dojem z prostoru co největší. Nejžádanější je sloučení nízkých segmentů s jedním nebo dvěma vyššími segmenty.

VIVA – zastřešení s kolejnicí pouze na jedné straně

Pod elegantním tvarem velmi nízké konstrukce bazénového zastřešení se skrývá nové technologické řešení. VIVA nabízí kombinaci nejžádanějšího požadavku zákazníků s precizním zpracováním. Hlavní výhodou je jedna pojízdná kolejnice na jedné straně krytu. Druhá strana má pouze pojezdová kolečka, která jezdí po zadlážděném povrchu. Výhodou je velmi snadný pohyb zastřešení a standardní zasklení průhledným PLEXI tl. 4mm. Nosná konstrukce, vzhledem k malé výšce zastřešení, je zhotovena z masivních profilů o rozměru 60 x 63mm. Díky nim dosahujeme vysoké pevnosti jednotlivých segmentů a tím i snadného posuvu. Na výběr máte, jako u každého našeho typu zastřešení, pět barevných odstínů hliníkových profilů.

TERRA – nízké zastřešení s jednou kolejnicí

Toto zastřešení se vyznačuje velmi nízkou konstrukcí v kombinaci s 1 kolejnicí. TERRA je vyrobena z nosných profilů 60 x 63mm a tyto profily mohou být v pěti barevných odstínech. Kolejnice PROGRES vysoká pouze 15mm je k dispozici ve dvou odstínech. Strana bez kolejnice má silikonové pojezdové kolečka. Na rovném podkladu je výhodou snadný posun jednotlivých segmentů zastřešení. Celá konstrukce je vyplněna průhledným materiálem PLEXI tl. 6mm. Konstrukce TERRA neumožňuje, vzhledem ke své výšce, osazení žádných vstupních dveří.

LAGUNA

Prostorné pojízdné zasřešení lze využít nejen jako zakrytí Vašeho bazénu, ale také jako „halu“, ve které si můžete s rodinou nebo s přáteli v klidu a v závětří vychutnat chvíle oddychu pří kávě nebo čaji. Umístit zastřešení mimo prostor bazénu, Vám umožní důmyslný posuvný systém, díky kterému můžete pohodlně pohybovat konstrukcí v obou směrech.

TROPEA

Velký vnitřní prostor tohoto typu zastřešení umožňuje volný pohyb osob ve střední části zastřešeného prostoru. Stěny zastřešení mohou být vyrobeny z průhledného PLEXI a zastřešení díky němu bez problémů splyne s okolním prostorem. I z vnitřního prostoru zakrytého bazénu si tak můžete vychutnat pohled na svou zahradu a ani na chvíli neztratíte přehled o tom, kde si právě hrají Vaše děti. Z hlediska technologického řešení se jedná o kompromis mezi prostornou LAGUNOU a nízkým zastřešením UNIVERSE.

Chci zdarma kalkulaci

Zastřešení se dále dělí

Ohlasy zákazníků

Dobrý den,
mam jiz druhy bazen,vzdy jsem byl spokojeny jak s pristupem zamestnancu,tak s kvalitou bazenu,nemam v podstate co bych mohl vytknout,dale  s firmou Urbanek spolupracuji min 15 let,vzdy jsem byl spokojeny jak s cenou tak s kvalitou.

Jan Blažek, Šardice

více zákazníků

On-line kalkulace