Nádrže pro potravinářský průmysl

Námi vyráběné nádrže slouží ke skladování nejrůznějších tekutých i sypkých látek určených k následné konzumaci. Jsme přímo výrobci, a proto Vám můžeme nabídnout rozmanitou řadu tvarů a velikostí dle Vašeho požadavku. Dokážeme zhotovit nádrže kruhové, hranaté, ale i oválné. Je možno vybírat z široké palety barevných odstínů a samozřejmostí je osazení nádrže uzavíracími ventily, čidly, závity, stavoznaky atd. Na přání dokážeme nádrže zhotovit i pro umístění do venkovního prostředí (obsahují UV stabilizaci).

Nádrže s plovoucím víkem

V posledním období začali vinaři ve zvýšeném měřítku používat nádrže s plovoucím víkem. Tyto si brzy získaly velkou oblibu a dnes jsou naším nejžádanějším výrobkem. V nádobě s plovoucím víkem můžete dlouhodobě uskladnit víno, bez rizika oxidace. Vzduchem nafouknutá duše totiž dokonale dotěsní spáru mezi stěnou nádrže a víkem. Při vyfouknutí duše je možné snížit hladinu vína v nádrži a po jejím ustálení opět duši nafouknout. Toto má praktický význam při opakovaných odběrech, kdy zejména ve vinotékách nebo prodejnách je nutné zabezpečit dlouhotrvající bezvadný stav vína. Samozřejmě, že veškerý použitý materiál vč. duše splňuje přísné potravinářské předpisy.

Vybavení nádrží

Nádrže mohou být doplněny a vybaveny velkým množstvím uzávěrů, vypouštěcích nebo vzorkovacích kohoutů nebo nerezovými průlezy. Rovněž nabízíme možnost vybavit nádrže spádovaným dnem, což ocení uživatelé při vypouštění, kdy se nádoba díky spádu dokonale vypustí. Je to samozřejmě vhodné řešení i při vyplachování a očistě nádrží. Časté je vybavení nádrže kónickým vrchem s uzávěrem. Nádrže mohou mít plastový podstavec, který je napevno svařen s tělesem nádrže. To je vhodné hlavně při manipulaci-. Podstavce mohou být od 10cm až do 40cm, dle požadavku zákazníka.

Velikosti nádrží

Vzhledem k technologickým možnostem výroby a zpracování plastů Vám dokážeme nabídnout nádrže od 10 litrů až po 12.000 litrové cisterny. Vycházíme z toho, že každý zákazník má jiné požadavky na rozměr (úzký vstup do skladovacích prostor, přeprava…..), a proto vždy individuálně řešíme konkrétní požadavky. Kontaktujte nás, a určitě společně nalezneme řešení, které Vám bude vyhovovat.

Ceník nádrží pro uskladnění poživatin si můžete stáhnout zde.

Ostatní výrobky

On-line kalkulace

Ohlasy zákazníků

Dobrý den,
s Vaší firmou jsme spokojeni. Především s perfektním profesním přístupem vedení a výbornou prací všech zaměstnanců. Přejeme Vám všem hodně dalších úspěchů.

Ing. Zdeňka Eywo Janská, Rychtářov

více zákazníků