Slovo majitele

Vážený pane-paní,

na této stránce bych Vám chtěl, ve stručnosti, sdělit své postoje a názory na vedení firmy a zdůraznit své hlavní zásady. Od začátku mého podnikání, který se datuje do roku 1998, se snažím lidským přístupem, nasloucháním a plněním Vašich požadavků a přání, řešit vše k Vaší úlné spokojenosti. Doba sice utekla jako voda a moje firma udělala za tu dobu velký skok kupředu, mé zásady a postoje se ale nezměnily. Stále jsem každému zákazníkovi k dispozici na svém mobilním telefonu, ať už potřebuje vyřešit cokoliv a to denně od rána do večera, včetně sobot. Neschovávám se za své zástupce a spolupracovníky, ale naopak, aktivně se podílím na rozvoji a chodu firmy a hlavně denodenně provádím kontrolu námi provedené práce. Jako nejvyšší instance rozhoduji o rychlosti záručních i pozáručních zásahů, což má velký vliv na celkovou spokojenost s našimi výrobky. Neustálým rozvojem firmy a kvalitativním posunen směrem vpřed, mohu s jistotou prohlásit, že těch 12 let věnovaných problematice sváření plastů, výrobě bazénů a montáží bazénové technologie, mělo svůj smysl a že mě tato činnost nebývale naplňuje. Důkazem toho je i sekce „SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK“, kde si můžete sami udělat obrázek o našich vztazích s našimi zákazníky. To vše je samozřejmě podloženo více než tisícem realizací a spoustou zkušeností. Za tím vším stojí poctivá práce všech zaměstnanců, propracované výrobní postupy a naše neustále inovace. Nesmím opomenout mé rodinné příslušníky, kteří hlavně v začátcích mého podnikání, obětavě věřili mému snu a snaze prosadit se.

Myslím si, že pokud je vůle a chuť vykonávat věci poctivě a spolehlivě, musí se toto projevit, ať už je doba jakákoliv. Rád Vás osobně přesvědčím, že výše uvedené, nejsou jen fráze, ale realita mého podnikání.

Jaroslav Urbánek,
jednatel společnosti

Více informací o nás:

Ohlasy zákazníků

S vaší firmou jsem byl velice spokojený.Jak z nabídkou a technickou poradou tak i s prací. Vše bylo udelano velice profesionálne. Všem mohu jen doporučit.

Apalovič, Plumlov

více zákazníků

On-line kalkulace

Aktuality

KOMPLETNÍ BAZÉN SE SLEVOU 20%
SLEVA 20% - poptejte u nás nyní bazén s příslušenstvím se slevou 20% a sjistou realizací na jaře 2019 Více informací zde

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ
Využijte naší nabídky zvýhodněných cen zastřešení, objednaných v roce 2018 s jistou realizací na jaře 2019. Více informací zde